قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer راهنمای انتخاب و خرید یک مبل شیک

بعد از 45 ساعت تحقیق ، از گزاره بازدید از سه کارگاه مبلمان ، مذاکره با متخصصان صنعت و بوستان کردن خویش در نسبتاًً روی هر مبل راحتی که چشم ایم ، میتوانیم دقیقاً به شما بگوییم چه چیزی مبل های عالی را از امداد های مالی بعدی غیروابسته می نماید. این راهنما تمامی چیز را که می بایست بدانید برای شما به ارمغان میاورد تا اسباب و اثاث ای با دوام ، شل و قشنگ و دلپذیر از دید زیبایی را به منزل بیاورید. ش کشف کردن مبل مطلوب برای فضای و میزان دارایی خویش با تصمیم گیری درخصوص جور و سبکی که می‌خواهید شروع میشود. به به عبارتی اندازه مهم ، شما می بایست گزینش فرمائید که چه مبل بزرگی در منزل شما جای می‌گیرد (از گزاره مسیر تحویل راهروها ، راهروها ، پلکان ها و بقیه مانع ها بیرونی / داخلی). آن گاه در حیث بگیرید که در حالتی که حیوان ها خانگی یا این که نوپا ها مرتباً از کاناپه استعمال می‌نمایند ، چه تعداد از اشخاص را میخواهید در آن بنشینید ، و از اجتناب از (و سپرده گذاری در آنان) اجتناب فرمائید. ما طرز باز بینی کیفیت تولید و ساز ، چقدر انتظار دارید که هزینه فرمایید ، و چه وقتی می‌توانید شایسته ترین معاملات را باز بینی نمائید. ما همینطور یک لیست خرید خریداری کرده ایم که میتوانید هنگام خرید با خویش ببرید ، تا به شما یاری دهد مهم‌ترین جزئیات را به خیال بسپارید.

مبل یک کدام از گران ترین قطعات مبلمان میباشد که اضافه اشخاص خریداری می‌نمایند و ما شما‌را تشویق میکنیم که آنها‌را بصورت حضوری آزمون فرمائید یا این که از روش موسسات آنلاین با ت های بازگشتی سخاوتمندانه مبادرت به خرید نمائید . بعداز قرائت این راهنما امید‌است‌ که شما با  خرید مبلمانند سپرده گذاری در منزل فعلی و آینده خویش شم راحتی فرمایید. و چنانچه شما در خصوص اینکه چرا دو مبل ظاهرا یکسان میباشند ممکن میباشد ارزش های متعدد متعدد کنجکاو می‌باشید ، به قطعه یاروهمدم ما بپوشید که مبل های خرید مبل را برای کسانی که پباده سازی و تولید مینمایند ، آزمون نمائید .

تحقیق
چرا بایستی به ما اعتماد فرمائید
تصمیم بگیرید که چه جور مبل راحتی را میخواهید
یک سبک مبل را گزینش فرمایید
اطمینان نتایج فرمائید که مبل در منزل شما جا داراست
برای سبک معاش خویش مبل مطلوب را تعیین نمائید
طرز باز‌بینی کیفیت تولید و ساز
چقدر خرج نمائید و چه موقع بخرید


بررسی لیست خرید مبل

خرید مبل شیک


منابع
چرا می بایست به ما اعتماد فرمایید
برای کسب داده ها در زمینه ی چگونگی ایجاد مبل های کیفیت بالا ، از سه کارگاه مبلمان بازدید کردیم: BSC مبلمان بومی در لس آنجلس ، که در آن زمانه درگیر ساخت خط صندلی های اثاثه دار Benchmade Modern بود (موسسه ها از آن زمانه منش هایی را غیر وابسته کرده اند). تأسیسات مدرنیکا ، تولیدکننده مبلمان مدرنیست ، همینطور در لس آنجلس ساکن میباشد. و کارگاه میچل گلد + باب ویلیامز در تیلورسویل ، کارولینای شمالی. ما با Svenja Diekmann ، طراح اصلی در کمپانی مبلمان سوئدی HEM سخن کردیمدر تالار اکران پاپ آپ این مجموعه در حین فستیوال پباده سازی LA. ما همینطور در خصوص خرده فروشان از پاراگراف IKEA ، Crate و Barrel و West Elm با فروشندگان گپ زدیم و هزاران باز نگری آنلاین و سفارش های سرمقاله درج شده آنلاین را در HGTV ، Architectural Digest ، Curbed ، سوئیت درمانی ، Houzz و Elle Decor مطالعه کردیم.

اینجانب بیشتراز چهار سال میباشد که درخصوص پباده سازی ، معماری و دکورا سیون در Design Milk نوشتم و به بازه زمانی هفت سال مدیریت برهان در چیدمان خانه و روش معاش ، سوئیت درمانی بود. اینجانب مبلمان را برای کودک ها پباده سازی کرده ام و چند سال تجربه تحت عنوان یک طراح صنعتی دارم و فهم و شعور اینجانب از طرز پباده سازی و تولید وسایل (از پاراگراف کناره های بریده گردیده برای ارزان بها بودن) را به اینجانب واگذار می‌کنم.

تصمیم بگیرید که چه گونه مبل راحتی را میخواهید
مبل ها / مبل ها در صورت ها و اندازه های مختلفی موجود است. گزینش مطلوب شما به‌این بستگی دارااست که فضای شما چقدر باشد ، تعدادی نفر را که میخواهید در آن بنشینید و اینکه آیا قصد دارید از کاناپه برای چرت زدن یا این که میزبانی از مهمان ها شبانه استعمال نمایید. این چهار مدل میباشد که شما کلاً پیدا خواهید کرد:

مبل / نیمکت استاندارد: اینها معمولاً دربین 72 تا 84 اینچ اندازه گیری میشوند و به راحتی سه عدد چهار نفر را می نشینند.
Loveseat: شبیه یک مبل ، ولی برای دو نفر در لحاظ گرفته شده‌است ، این طیف ها از 48 و 72 اینچ پهنا دارا‌هستند.
بخش: یک مبل مدولار بزرگتر از دو یا این که چندین قطعه که در یک تنظیمات L- یا این که U صورت قرار گرفته اند. قسمت های اندازه سوئیت نسبتاًً به اندازه یک مبل استاندارد میباشد ، البته اندازه های بزرگتر می‌توانند پنج یا این که طولانی تر از اشخاص را در خویش جای دهند.
تخت خواب مبل / تختخواب روز: یک تخت خواب مبل به طور مسطح تبدیل می‌شود و یک سطح تشک مانند را برای استراحت ارائه میدهد. تختخواب روزمره در واقع یک مبل با عمق طولانی تر در حیث گرفته گردیده برای شستشوی ریلکس در زمان آن میباشد.
در شرایطی‌که چه ممکن میباشد یک طراح در‌حالتی که شما مبل خویش را مبل بخوانید ، در به کارگیری روزانه هیچ فرق نمی کند. هردو یک مبلمان اثاث کشی را با پشتی که برای قرار دادن بیشتراز یک نفر در لحاظ گرفته گردیده تعریف میکنند. البته یک تمایز قانونی موجود هست. واژه "نیمکت" از کلمه و واژه فرانسوی "couche" سرچشمه گرفته میباشد - اسباب ای از مبلمان فارغ از بازو و برای دراز کشیدن ، در حالی که "مبل" از "نفس" تکامل یافته میباشد ، کلمه و واژه عربی برای یک نیمکت پوشیده از بالش و پارچه. "مبل" همواره حاکی از تهیه و تنظیم قانونی صندلی برای سرگرمی مهمان‌ها میباشد (و صنعت پباده سازی و خرده فروشی از این اصطلاح حمایت می‌نماید) و "کاناپه" راحتی راحتی صندلی ها را برای استقبال از تمامی و کلیه نشان می‌دهد. به لهجه معمولی خیس ، به یک مبل برای عزیزان و یک مبل برای میهمان ها متشخص خویش در Downton Abbey تصور کنید.

یک سبک مبل را گزینش نمایید
نمودارهای هشت سبک مبل: میانه قرن اواسط ، لارسون ، بازوی رول انگلیسی ، شاسی ، ست ، Tuxedo ، Chesterfield و Camelback
تصویر: سارا مک ریدینگ
صرفنظر از چگونگی ایجاد مبل ، در صورتی شما شیدا طریق ای که به لحاظ میرسد شادمان نمی گردید. جستجوی خویش را به سبک هایی که برای شما دیدنی میباشد محدود فرمایید ، و این دکورا سیون خانه شمارا کامل شدن می نماید. در ذیل هشت سبک رایج امروز فروخته شده‌است.

وسط قرن امروزی
نمودار پباده سازی امروزی میانه قرن اواسط: ساختار پاک ، مینیمالیستی ، پاهای فارغ از تر و تمیز و نزدیک زمین قراردارد
تصویر: سارا مک ریدینگ
امروزی قرن نوزدهم: از خصوصیت های بارز زیبایی شناسی وسط قرن ، ساختاری پاک و مینیمالیستی میباشد که در بالای پاهای فی و پاهای چوبی معدود طول نشسته میباشد. سبکی که در صدر میان سالیان 1947 تا 1957 سازه گذارده شد ، زیبایی شناسی وسط قرن مجدد در آخرها ده سال 1990 و اوایل ده سال 2000 مجدد همگی گیر شد و عاقبت بوسیله امثال West Elm و Crate و Barrel در قالب های مدرن تجاری شد که امروزه نیز دوست داستنی میباشد. امروزی قرن نوزدهم به نیکی در فضاهای متنوعی ، البته به ویژه در اتاق هایی با سقف نادر ترکیب می گردد.
تعیین ما
نوشته‌ی‌علمی مبل را تشکر می‌نماید
نوشته‌علمی مبل را تشکر می‌کند
شیک ولی مقرون به صرفه
یک کدام از برند های آیتم عشق ما از راهنمای مبل آنلاین ، نوشته‌علمی ترکیبی از ایجاد و ساز کیفیت عالی و راحتی با ارزش عالی را ارائه می‌دهد. Ceni مثال ای از سبک معاصر این مجموعه در وسط قرن میباشد ، و مانند کلیه مبل های Article با یک ت برگشت 30 روزه همدم میباشد.

لاوسون: "شلوار جین ریلکس" مبل ها ، لسون باقی مانده عملاً مترادف و هم معنی با آنچه که ما فکرمی‌کنیم تحت عنوان نیمکت پنج نفری میباشد که در آن می اقتدار تغییرات یدکی را کشف کرد. در صدر برای سرمایه گذار بوستون ، توماس لوسون در اوایل قرن بیستم پباده سازی شده‌است ، ویژگی ها متناسب و باکس دار دارنده پشتی استوانه ای میباشد که دارنده صندلی های ن و پشتی غیروابسته از فریم میباشد. Lawson در اکثری از تغییرات تعبیر شده‌است که سبکی موجود است که برای نسبتاًً جای‌جای و ترجیح مطلوب میباشد.


یک لوسون معاصر
چیره اجرو پاداش ملی پباده سازی 20 برای پباده سازی مال ، شباهت های امروزی مبل Blu Dot از گزاره مطلوب ترین و سفت ترین آزمایش هایی میباشد که ما تست کرده ایم. این مجموعه در هر نوع تعداد متعددی اندازه و تنظیمات را ارائه می‌دهد که برای فضاهای وسیع یا این که کوچک ایده آل میباشد.

نمودار پباده سازی بازوی رول انگلیسی: پشتی بلند ، سفت و دارنده بازوهای دارنده کانتور زیر که به خارج توکل داده میباشد
تصویر: سارا مک ریدینگ
رول انگلیسی بازو: مبل پشتی ن ، در عین اکنون سفت ، با سلاح های دربردارنده نادر کانتونی که به خارج متمایل میباشد ، متمایز میباشد. این سبک در فضاهای تزئین گردیده سنتی و انتقالی با فضای کافی به حیث میرسد که سایز آن نادر نشود ، به شایسته ترین وجه به حیث می‌رسد.

مبل تختخواب و باکس و بشکه مونت کلر 3 صندلی
مبل تختخواب و باکس و بشکه مونت کلر 3 صندلی
یک مبل رول بازوی معاصر
مبل های باکس ای و بشکه ای از نگاه قیمت ارزان برای تولید کادر های نیمکت ، که اضافه در کارولینای شمالی با به کارگیری از چوب مشقت بار استوار و دارای اعتبار ساخته میگردند ، قیمت ارزان دارا‌هستند. دسته هایی مانند Montclair طیف عظیمی از مورد های اثاثه یا این که اسباب داخلی را ارائه میدهند.

1600 دلار * از Crate و بشکه
* در طول تکثیر ، بها آن 1440 دلار بوده میباشد .

چیس
نمودار یک اتاق استراحت: صندلی دراز با یک بازو (بعضی اوقات هیچ)
تصویر: سارا مک ریدینگ
Chaise: فکر کنید که صندلی صندلی اثاثه دار دراز گردیده و شما یک صندلی داشته باشید. به صورت سنتی این مبل از یک طرف دارنده یک بازو و طرف دیگر سوای (مبل یک مبل méridienne یا این که مبل غش گردیده) میباشد ، ولی اکثری از پباده سازی های صندلی در کنار هم دست از دست میدهند. نیمکت دنج زیگموند فروید شاید مشهورترین خیمه در تمام زمان باشد. یک صندلی به شایسته ترین صورت در مقابل دیوار یا این که به طور مورب از کناره ای به حیث میرسد.

چمن پهلو
چمن پهلو
یک محوطه سفت و امروزی
مبل های مدولار این مارک سوئدی که اکثر اوقات به وسیله طراحان تحت عنوان "IsEs upsaleale IKEA" نقل شده اند ، برای مونتاژ راحت یک نفره پباده سازی گردیده اند و با ضمانت دو ساله پشتیبانی می گردند. خطوط منزه و نادر کیفیت Palo برای اشخاصی که در ادامه راحتی و فارغ از درهم و برهمی می‌باشند بسیار عالی میباشد.

2100 دلار از سجاف
ممکن میباشد موجودی نباشد

سیته
نمودار یک ست: یک صندلی نادر عمق که دو صندلی دارااست ، اکثر اوقات با کمر
تصویر: سارا مک ریدینگ
ستت: یک مبل کوچک قائم با دو بازو که از حیث بعد ها آن برای دو نفر متمایز میباشد ، ستر اسم اصلی صندلی عشق و علاقه میباشد. سبک ها میتوانند از جزئیات سنتی تا معاصر متعدد باشند.

به جهت نسبت های ریز و درشت ، این منزل در سوئیت های کوچکتر ، به طور جفت روبروی یکدیگر ، یا این که در فضاهای غیر انتظار مانند اتاق خواب ، دفترها یا این که حتی راهروها قرار میگیرد.


یکی از دیگر از مورد ها گزینه عشق ما از راهنمای مبل آنلاین ، BenchMade Modern فردی سازی فردی را با بها رقابتی در دسترس اشخاص میانگین ​​قرار میدهد. این میتواند به صورت معمول طی یک هفته مبل ها را به اندازه مشتری و ویژگی ها پارچه با گاز ایجاد نماید.

نمودار یک نیمکت Tuxedo: دارنده پشتی مستحکم ، اسلحه مربع و پشتی میباشد که حتی با بازوها در طول نیز می‌باشد.
تصویر: سارا مک ریدینگ
Tuxedo: بعدها باکس ، ضربه زدن به پشت و بازوها ، و بازوهای با قد برابر به پشت چیزی میباشد که‌این سبک را متمایز می‌نماید. یک پسر عموی امروزی خیس چسترفیلد (صورت پایین را ملاحظه کنید) ، یک مبل توکسدو به لحاظ می‌رسد که در فضایی آزاد شناور میباشد که در آن می‌توانید ارتفاع مبل را پر رنگ نمایید.

مبل اتاق و تخته Macalester
مبل اتاق و تخته Macalester
یک کاناپه پهناور توکسی
اتاق و تخته تحت عنوان یک کدام از شایسته ترین دکان های پهناور باکس ای که بخاطر کیفیت ایجاد کاناپه خویش خریداری میشود ، از سوی خودیان صنعت به ما پیشنهاد می شود. مبل Macalester این مجموعه مثال ای عالی از سبک توکسدو میباشد (اگرچه R&B آنرا چسترفیلد می نامد).

2700 دلار * از اتاق و تخته
* در حین نشر ، بها 2200 دلار بود .

چسترفیلد
نمودار یک نیمکت چسترفیلد: دارنده بازوهای نورد و یک پشت پنبه ای میباشد که حتی‌در طول نیز دارا هستند
تصویر: سارا مک ریدینگ
چسترفیلد: این طرح بریتانیایی به جهت کمر یا این که پنبه بلند و بازوهای بلند معین گردیده ، بصورت کلاسیک و چرمی از محصول چرم میباشد. سبک اکثر اوقات نسبت داده به خدا فیلیپ استانوپ چهارم ارل از چسترفیلد، که در ظاهر یک مبل در قرن برای یک توصیه "محجوب زاده به نشستن صحیح در غایت راحتی اذن میدهد نشستن سوای چین و چروک خرقه." البته این مجموعه اینک در مالکیت حق تثبیت ابتکار چسترفیلد نتوانسته میباشد شواهد حمایتی از این ادعای تاریخی پیدا نماید. مبل چسترفیلد در منزل های سنتی تزئین گردیده به لحاظ میرسد ، ولی همینطور تحت عنوان یک کانون ضد‌و‌نقیض در فضاهای معاصر دیدنی دقت به لحاظ می‌رسد.

 

خرید مبل شیک
نمودار یک مبل Camelback: یک یا این که دو تپه در راءس پشتی ، و چهار یا این که شش پا چوبی در معرض
تصویر: سارا مک ریدینگ
Camelback: ویژگی ها اشرافی شتر (که به آن نیز تحت عنوان مبل تپه نامیده میشود) با کمال تعجب به تپه در راس کمر نسبت داده می گردد. بعضی وقت ها دو تپه موجود هست ، و مبل معمولاً در بالای چهار تا هشت مبنا چوب جای‌دارد. سبک از تمام زوایای میانه یک اتاق ، در قبال دور نما یک پنجره پهناور یا این که در مقابل یک دیوار با رنگ ضد‌و‌نقیض عالی به حیث میرسد. اکنون ، تنها برند های سطح بالا از این سبک مبل به کار گیری می نمایند ، ولی میتوانید آیتم های مقرون به صرفه تری را در مغازه های پرنعمت / عتیقه فروشی برای خرید مجلل پیدا نمایید.

کمتر معمول ، یک سری سبک دیگر پیدا خواهید کرد. cabriole مزین میباشد، معین گردیده به وسیله کادر های چوبی در معرض آن و پاها متمایل دقیق میباشد. داونپورت یک-بالا حمایت مبل دارنده جای خواب باکس مانند مطلوب برای یک فضای کوچک که در آن شما ممکن میباشد یک بستر مهمان گاه به گاه نیاز میباشد. دیوان ، پیشرو به daybed، یک مبل پرزدار سوای تماس، در لحاظ گرفته گردیده به در قبال یک دیوار قرار داده شده‌است. ممکن میباشد تفسیرهای امروزی از این سه سبک درست شده به وسیله برند های فراتر انجام دهید یا این که در دکان های عتیقه فروشی جان دار باشد.

اطمینان نتیجه ها فرمایید که مبل در منزل شما جا دارااست
همگی ما داستانهای ترسناک کسی را شنیده ایم که مبل کلاسیک رویاهای خویش را خریداری نموده است تا دریابد که نمی تواند از یک درگاه جا بگیرد ، از یک خط مش پلکان پیموده یا این که باطن اتاق قرار بگیرد. ضرب و شتم نجاری "اندازه دو توشه ، یک توشه جدا گردیده" اثبات می نماید در حالی که صدها نفر را رها می‌کنید ، درصورتی که خیر هزاران دلار به دست آورده نیکی برای مبل ، درست گو میباشد. این اقدامات احتیاطی را دنبال فرمایید تا اطمینان نتیجه ها نمایید که شما تبدیل به یک قصه پیشگیرانه برای نسل های آینده خریداران مبل نخواهید شد.

نموداری که طرز مطلوب اندازه گیری را نشان می دهد: پهنا ، طول ، طول بازو ، و عمق تمامی نیاز به اندازه گیری و همچنین پهنا ، طول و کناره های ورودی شما
اندازه گیری های روایت شده سازنده را با کنترل خویش باز‌بینی نمایید و مسیر تحویل را با اعتنا اندازه گیری فرمایید. تصویر: سارا مک ریدینگ 
اندازه گیری ظریف از مبل
، پهنا ، قد و عمق کاناپه را اندازه گیری فرمایید. اندازه گیری های مازاد قادر است برای توصیه اثاثه یا این که اثاثیه داخلی سفارشی یا این که بسته بندی / جابجایی قطعات بعدی نیز موءثر باشد. اگرچه اندازه گیری ها نسبتاً مدام به طور آنلاین یا این که کاتالوگ روایت شده اند ، البته سفارش میکنیم برای تأیید بعدها ، اندازه گیری نوار را به مغازه ها بیاورید. از نمایندگان فروش سؤال نمایید که مبل مبل با قطعات / قطعات آن غیروابسته شده‌است یا این که اینکه به راحتی قابل حذف می‌باشند. برخی از برند های مبلمان آنلاین جدیدتر مانند Burrow و Campaign مبل های خویش را برای تسهیل تحویل راحت خیس مبل های مختلفی را در یک سری قطعه ارسال میکنند.

اندازه گیری محل ورود های محل ورود خویش را
معمولی ترین نقاط ورود به منزل خویش ، یاروهمدم با هر سیرتکامل موانعی که میتواند تحویل را پیچیده نماید. راه و روش پلکان ای شیب دار ، راهرو باریک ، اسباب اثبات زیر و یا این که یک بالا بر کوچک قادر است تمامی حتی پیشین از تحویل آن به درب جلو ، بحران های غیرقابل تحمل را داشته باشد. ما ویدئوی اتاق "اتاق و تخته" را چه‌گونه برای فراهم سازی مبلمان تحویل می‌دهیم به خصوص برای شناسایی و تجسم موانعی که میتوانند در منش تحویل قرار گیرند ، بینایی بخش میباشد. فهرست چرمی مطلوب مبل شش مرحله ای Habitat UK (PDF) یکی از دیگر از منابع عالی میباشد که قادر است به شما یاری دهد تا گزینش فرمایید که آیا مبل از روش درها و راهروها جای میگیرد ، پرواز از پلکان ها (از پاراگراف آنهایی که دارنده فرود می باشند) یا این که در یک بالابر میباشد.

ردپایی را آزمون فرمائید
قبلی از کشیدن ماشه ، اطمینان نتیجه ها فرمایید که هم اتاقی اسباب یا این که لوازم بالایی شما در جایی که قصد معاش خویش را داراست متناسب میباشد.

BenchMade Modern یک چاپ ظریف و به اندازه حقیقی از مبل ظریف خویش را ارائه میدهد تا در سراسر کف آن بچرخد . در حالتی‌که برند دیگری را در لحاظ می‌گیرید ، با استعمال از خبرنامه ، مقوا یا این که برگه بازیافت گردیده روی هم ، یک ردپای مبل تولید نمایید. در شرایطی که به لحاظ میرسد برنامه های حقیقت افزوده مانند IKEA Place و Wayfair's Shop All Things Home ، ورژن های حقیقت افزوده پاره ای کهن دارا هستند ، ورژن هایی با اندازه معاش مبلمان را در هر مکانی نشان میدهند. برنامه های AR همینطور حدس میزنند که آیا مبل با رنگ داخلی و خصوصیت های دکوری یا این که معماری حریم آن عمل می‌کند. متأسفانه ، هنوز کلیه ساخت کنندگان مبل این مورد را ارائه نمی دهند.

برای سبک معاش خویش مبل مطلوب را تعیین نمایید
یک تستر کوچک روی یک مبل خاکستری دو نفره بالا و تحت می‌پرید
یه خرده مهارت بضاعت و توان پریدن روی مبل (و دوام) در محل کار LA Wirecutter را تست میکند. عکس: جرمی پاویا 
وقتی که جستجوی خویش را مبتنی بر سبک و اندازه محدود نموده اید ، به عادات صندلی فردی مبل خویش تصور کنید. صاحب و مالک حیوان خانگی یا این که خانواده با نوپا های خردسال ممکن میباشد نیازهای بسیار متفاوتی نسبت به یک زن و شوهر مرتبا داشته باشد. از روش سؤالات تحت تصور کنید تا در انتخاب شایسته ترین مواقعی که به سبک معاش شما امداد میکند:

 

 

چه‌طور از مبل به کار گیری خواهید کرد؟

 

 


راجع به طریق نشستن روی مبل با خودتان درستگو باشید. در مغازه های خرده فروشی ، ما خریدارهایی را مشاهده کرده ایم که روی مبل هایی مانند مانکن های عمودی نشسته اند ، که احتمالاً راهی وجود ندارد که بتوانند در منزل روی آن‌ها بنشینند یا این که دراز بکشند. چنانچه تصمیم به شل و ول کردن دارید ، یک بستر روزمره یا این که مقطعی با یک صندلی راحتی ریلکس خیس خواهد بود و نهای قابل تفکیک نخواهند بود (با سپری شد روزگار ، کوبیدن نصیب جلوی نهای صندلی به خارج). در صورتیکه دستگیره مبل می باشید ، از مبل های یکسری ن پرهیز کنید ، چون آن ها مستعد دست و پنجه قابل انعطاف و فرو رفتن در بین هر ن می‌باشند. در‌صورتی‌که ترجیح می دهید هنگام قرائت ، بافندگی ، یا این که به کار گیری از دستگاه موبایل به موقعیت ایستاده بنشینید ، ساختار متناسب و سفت خیس یک مبل به سبک امروزی میانه قرن یا این که صندلی هایی که دارنده پشتی ایستاده میباشد ، شم راحتی بیشتری خواهید داشت.

یکسری نفر روی مبل می نشینند؟
تصور کنید که چه‌گونه اکثری از اشخاص به صورت منظم روی مبل می نشینند ، بلکه چه گونه دوست دارا هستند بنشینند. برای مثال ، در صورتیکه یک نفر دوست داراست به طور صاف بنشیند ، در حالی که دیگری دوست دارااست راز خویش را روی بازوی خویش دراز بکشد ، اینگونه میباشد که می بایست مبل کلاسیک را برای پهنا ریلکس تست نمایند. خانواده های بزرگتر یا این که خانواده هایی که به صورت منظم میهمان خویش را صاحبخانه مینمایند ، طبیعتاً به بخشها جلب می‌شوند ، بلکه می بایست از دو مبل با اندازه مختلف که در یک صورت L قرار گرفته اند یا این که یک جفت شیدا علاقه که روبروی یکدیگر قرار دارا‌هستند ، استعمال نمائید تا آرایش و پیرایش صندلی پویاتر و انعطاف پذیر تری ساخت فرمایید.

طفل دارید یا این که حیوان خانگی دارید؟
هیچ گاه یک سگ ، گربه یا این که بضاعت و توان طفل را در تخریب مبلمان خویش دست‌کم نگیرید. میکروفایبر و مبل های چرمی چرمی بی آلایش ترین طریق برای نظافت کردن و مراقبت می باشند. و از‌آنجا که هر دو قابل انعطاف خیس می‌باشند ، احتمالاً بوسیله پنجه های حیوان خانگی کمتر به بقایای آن خراشیده میشوند. در غیر این فیس ، پارچه های اثاثه یا این که اسباب و اثاث داخلی را با نگهداری از لکه بالا و تعداد مالش فراتر بچسبانید (اتاق و تخته راهنمای نیکی برای پارچه های خانگی و خانوادگی داراست ). همینطور ممکن میباشد بخواهید پولی با یک لغزنده را برای لایه نگهداری اضافه در لحاظ بگیرید. ن های سوای صندلی و پشتی ، شست و رفت شخصی را سهل و آسان خیس میکند. در شرایطی‌که کودک های شما روی مبل می‌پرند ، با یک فریم با چشمه های گنبدی یا این که محل تکیه دادن های یک سری حاشیه ای از چوب بزنیدبه جای چشمه های دستی لطیف خیس. برای خانواده های دارنده طفل های کوچک ، از بالشتک های لبریز خودداری پرهیز کنید ، چون احتمالاً پاهای کوچک هر روز مالامال شدن چربی را تغییر و تحول صورت میدهد. همینطور ایده نیکی میباشد برای پرهیز از جزئیات تزیینی ، مانند دکمه های ضربه زدن یا این که مرتب کردن آن. کشیدن و چیدن در‌این مورد ها برای برخی از خردسالان غیر قابل مقاومت خواهد بود.

آیا کفهای شما به راحتی خراشیده میگردند؟
درصورتی که کف چوبی دقیق دارید ، پاهای مبل خویش را با اعتنا در لحاظ بگیرید. از تجربه ، ما میدانیم که ساق های موی ، می‌توانند کف چوب را خراش دهند. تحت عنوان آخری چاره ، یک فرش با مکان مطلوب می‌تواند پای مبل را در معرض جراحت دیدن کف قرار دهد.

شیوه بازبینی کیفیت تولید و ساز
یک شلیک زیرین از چشمه فی نوک تیز مبل میباشد
کیفیت فریم ، محل تکیه دادن ها (مانند چشمه های واضح نشان داده گردیده در اینجا) ، ن ها ، و اثاثه یا این که اسباب داخلی اثاثه یا این که اسباب داخلی ، همگی نقش مهمی در ماندگاری یک مبل دارا‌هستند. عکس: جرمی پاویا 
پس از تشک ، احتمالاً مبل بیشترین استعمال از مبلمان در منزل میباشد. کیفیت قاب ، توکل گاهها ، ن ها و اثاثه یا این که اثاثیه داخلی اثاثه یا این که اسباب داخلی اسباب یا این که اثاثیه داخلی اسباب و اثاث یا این که اسباب داخلی اسباب و اثاث یا این که اسباب داخلی اسباب و اثاث یا این که اثاثیه داخلی اثاثه یا این که اسباب داخلی اسباب یا این که اسباب داخلی اثاثه یا این که اثاثیه داخلی اثاثه یا این که اسباب و اثاث داخلی اثاثه یا این که اثاثیه داخلی اثاثه یا این که اسباب و اثاث داخلی اثاثه یا این که اسباب و اثاث داخلی اثاثه یا این که اسباب داخلی اثاثه یا این که اسباب و اثاث داخلی اثاثه یا این که اثاثیه داخلی اسباب مرتبط با خرید مبل درباره ی م کردن راجع‌به خرید مبل درخصوص م کردن خرید مبل از اشخاصی که آنان‌را پباده سازی و ساختن آن میپردازیم . به صورت خلاصه ، این به عبارتی چیزی میباشد که می بایست به‌دنبال آن باشید:

فریم
اضافه قاب ها به نوعی از چوب مهندسی تشکیل‌شده اند ، البته کارشناسان ما توصیه میکنند از ام دی اف یا این که تخته خرده چوب که اجزای اصلی ، چسب یا این که ناخن ها را به خیر در خویش نگه نمی دارا هستند پرهیز کنید. در ازای ، در‌پی آن باشید که از تخته سه لابه‌لا مبلمان ، چوب مشقت بار تشکیل شده یا این که چوب جامد تشکیل‌شده باشد. بادوام ترین مبل ها از اتصالات سنتی مات و ماسوره تاسیس شده است که برای نگه داشتن این فریم به مواد اصلی و چسب کمتری احتیاج دارا هستند. هنگام تست یک مبل ، فریم بایستی سفت باشد. هرگونه چرخش ، آرم عدم وجود کادر توانمند میباشد.

سیستم های تعلیق
تعلیق در مبل چیزی بیشتراز ن کردن میباشد که سبب راحتی آن میشود. مبل های باکیفیت اکثر زمان ها با چشمه های گنبدی ساخته می‌شوند (چشمه های S صورت در اسکلت کادر چوب کشیده گردیده اند). برخی از کاناپه ها بوسیله توری یک سری تخته ای پشتیبانی میشوند که بسته به کیفیت ، می‌توانند حتی از چشمه های سینوسی بادوام خیس باشند. البته تار و پود موج میزد و به مبل راحتی نمی‌خواهد. مبل های بسیار پائین با چشمه های دستی هشت طرفه ایجاد شده است که می‌تواند فعالیت بهتری را برای دوری از انبان و فشار انجام دهد. هنگام تست یک مبل ، صدای جیر جیر یا این که پوسته گوش دهید. این آرم آن میباشد که چشمه ها به صحت نصب گردیده یا این که احتمالاً شکسته گردیده اند.

ن
بالاتر از سبک ، ن ها خیالی ترین عنصر در تعیین مبل میباشند. بعضا از اشخاص ن های دوست داشتنی را که می‌توانند باطن آن غرق شوند ، میخواهند ، در حالی که بعضا دیگر صندلی های با شکلی مطلوب خیس می‌خواهند. مجموعاَ ، چهار آیتم ن پیدا خواهید کرد:

فوم پیچیده گردیده: درست شده از فوم با مقاومت بالا و پیچیده گردیده در پلی استر ، این مرسوم ترین سبک ن میباشد. نیازی به شستن بالشتک وجود ندارد ، و فوم مجموعاَ پشتیبانی خیر را ارائه می‌دهد.
غاز / اردک به زیر: یا این که با 100 درصد تحت (مخمل خواب دار) و یا این که ادغام کردن یک هسته فوم (مقداری سفت خیس) با یک لایه تیک زدن ضد آب مالامال فرمایید. این لاکچری ترین سبک ن میباشد ، ولی دقیقاً مانند بالش تختخوابی ، به شستشوی منظم نیاز داراست.
هسته Innerspring: مشابه به تشک ، این سبک ن دارنده کویل های غیروابسته ای میباشد که در یک لایه فوم پیچیده گردیده اند. ن ها نسبت به سبک های دیگر دارنده جهش بیشتری میباشند.
فوم یاد: ن های فوم خاطر را که در مرتبه نخستین روی مبل های خواب میباشند پیدا خواهید کرد. چگالی بالای فوم خاطر از دوام برخوردار‌است ، البته همگی از خاصیت فرم مطلوب آن خوششان نمی آید.

کلمات کلیدی: مبل ,یک ,های ,میباشد ,ها ,خویش ,این که ,یا این ,یک مبل ,که در ,میباشد که ,که اسباب داخلی ,که اثاثیه داخلی ,پیدا خواهید کرد ,اثاث داخلی اثاثه

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)